O nas

Na początku 2018 roku postanowili połączyć swe siły i założyć spółkę inwestującą w nieruchomości na wynajem, aby zwiększyć skalę, przyspieszyć budowanie pasywnego dochodu z wynajmu oraz dostarczać wysokiej jakości gotowce inwestycyjne dla swoich partnerów biznesowych.

Dołącz teraz!

Jak działamy

1 Szukamy okazji

Szukamy okazji rynkowych

2 Analizujemy potencjał

Szukamy okazji rynkowych

3 Oceniamy ryzyko

Szukamy okazji rynkowych

4 Kupujemy nieruchomości

Szukamy okazji rynkowych

5 Zarządzamy

Szukamy okazji rynkowych

6 Szukamy okazji

Zarządzamy sprzedażą / najmem
lokali

7 Analizujemy potencjał

Administrujemy nieruchomością

8 Oceniamy ryzyko

Oferujemy wsparcie prawno-
księgowe

Zespół

Krzysztof Ocalewski

Krzysztof Ocalewski / Właściciel, Prezes zarządu

prezes zarządu spółki Gryf Profesjonaliści. W 2017 roku zaczął prace w firmie zajmującej się inwestowaniem w nieruchomości, zdobywając doświadczenia i testując w praktyce najbardziej optymalne dla klientów rozwiązania. Aktywny członek stowarzyszenia inwestorów nieruchomości Mieszkanicznik oraz absolwent wielu warsztatów i szkoleń z zakresu szeroko pojętego inwestowania w nieruchomości. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.  

tel. 796 095 835

krzysztof@ocalewski-zemier.pl

Alfred Żemier / Właściciel, Członek zarrządu

doświadczony inwestor oraz współwłaściciel kilku spółek deweloperskich. Dzięki rodzinnym firmom, budującym domy i osiedla, ma styczność z nieruchomościami ma od dziecka. Miłośnik tworzenia procedur i automatyzacji firmy, co sprawia, że możemy szybciej się rozwijać i dostarczać co raz więcej produktów inwestycyjnych na rynek nieruchomości. Posiada licencję zarządcy nieruchomości.

tel. 603 292 706

alfred@ocalewski-zemier.pl

Sylwester Kasprzewski / Właściciel, Radca prawny

radca prawny, od 2016 roku prowadzący własną kancelarię. Inwestuje własne środki w mieszkania na wynajem od 2015 roku. W Szczecinie obsługuje m.in. Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, oraz jest aktywnym członkiem stowarzyszenia inwestorów nieruchomości Mieszkanicznik, co pozwoliło mu zbudować duże kontakty w branży nieruchomości. 

tel. 578 344 566

Nasi partnerzy